דיור מוגן זמני בסטנדרט מלונאי

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

תוכן עניינים

מלון דיור מוגן זמני – לטווח קצר

Vlife הוא מלון דיור מוגן זמני אשר מהווה פתרון לאנשים המחפשים דיור מוגן לטווחים קצרים ואשר מעוניינים להישאר באזור המרכז ובסמיכות לאזורי מסחר, שכן אחד היתרונות הבולטים נעוץ בעובדה שהמלון ממוקם במגדל מעל הקניון הגדול בפתח תקווה וסמוך לבית חולים בלינסון.

מעבר לאירוח המלונאי המלון מעניק פתרונות מעולים למצבים שונים שבהם האדם זקוק לסיוע של צוותי עזר וצוותים רפואיים במצבים של סיעוד קל עד מצבים של סיעוד מורכב.

היתרונות של מלון דיור מוגן זמני לטווח קצר

אחד היתרונות המשמעותיים של Vlife הוא שזהו מלון דיור מוגן זמני ללא מגבלת זמן. כל אדם יכול להישאר בו פרקי זמן שונים על פי הצורך שלו, החל בימים בודדים נוספים ועד כמה חודשים. מדובר בשילוב מוצלח ביותר בין בית הבראה ברמה של מלון חמישה כוכבים לבין הימצאותו של צוות רפואי מקצועי אשר מלווה את המטופל באופן מיומן ומסייע לו בכל צורך, הן בפרטים הקטנים והן בדברים הגדולים שבהם הוא זקוק לסיוע.

המלון מאפשר לאנשים הזקוקים לסיוע סיעודי, ללא התחשבות ברמת העצמאות שלהם. גם אם מצבם מוגדר סיעודי מורכב או מורכב מאד.

הפתרון המוצלח ויוצא הדופן של  Vlife דיור מוגן זמני 

בבית המלון שלנו VLIFE קו החשיבה של ההתנהלות היום יומית הוא ייחודי, אנחנו יוצרים דפוסי התנהלות שהם המתאימים ביותר לאדם שמגיע אלינו. הוא יכול להישאר במלון לאורך כל תקופה שהוא מעוניין לשהות אצלנו. כדי להקל על אדם זה שנמצא בתקופה לא נורמטיבית בחייו, אין צורך לקבע מראש נתון זה והלקוח אינו צריך להתחייב לזמן, לכסף, או להגביל את עצמו בכל דרך אחרת. כל המטרה היא לאפשר לו זמן של נינוחות מקסימלית וללא דאגות. הוא ישהה במקום שנעים וטוב לו ועם הזמן הוא יקבל את ההחלטות שתואמות את מצבו ואת רצונו.

במסלול שבנינו לטובתם של הלקוחות, אין צורך להעביר מקדמה כספית כלל והחיוב בעצם מובנה על תקופת הזמן בא הלקוח מתארח אצלנו. בנוסף, הלקוחות המגיעים אלינו, נהנים מהעובדה שהם לא לבד, יש מי שדואג לכל מחסורם  והם נמצאים במקום חמים וביתי לתקופה מסוימת.

הלקוח נמצא במלון אשר ממוקם במיקום מרכזי ביותר ובעל גישה נוחה הן למטופל והן לבני המשפחה שלו. למלון יוצא הדופן יש את כל היתרונות של מלון 5 כוכבים, מקום מעוצב, מטופח ויפהפה, בכל מבחר חדרים  לבחירה, השגחה רפואית רציפה וכוח עזר שמסייע למטופל  בכל צורך 24 שעות ביממה.

יתרון המסלול הלא מחייב מאפשר ללקוח גמישות רבה, במידה והלקוח מרגיש שהוא זקוק לתקופה נוספת של תמיכה, הוא מאריך את השהות שלו ואם הוא חש שהוא מעדיף לשוב לביתו, כיוון שהוא מסוגל לדאוג לעצמו, הוא חוזר לביתו.

אמות המידה שלו לקבלת ההחלטה לגבי המשך השהייה בבית המלון, הן רמת העצמאות שלו כעת מול רמת העצמאות שלו בעבר, ההטבה שחלה במצבו הרפואי והתנועתיות שלו בעקבות הפעולות הרפואיות והשיקומיות שבוצעו במהלך שהותו במלון Vlife.

בבתי דיור מוגן הקיימים בשוק, הלקוח מתחייב לשהות פרק זמן ספציפי שעליו סוכם מראש ולכן המחויבות שלו היא הן למשך תקופת השהייה והן למחויבות הכספית אשר כוללת תשלום של מקדמה. מדובר בסכומי כסף גבוהים שלעיתים משולמים גם מעבר לתקופה שבה שהה במקום זה המטופל וזאת לאור ההתחייבות שלו.

זו הסיבה שאנחנו מנטרלים לחלוטין את אופצית ההתחייבות ולכן כל אדם יכול להגיע אלינו לכל פרק זמן שדרוש לו, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

פתרונות לבני הגיל השלישי 

מלון דיור מוגן זמני הוא הפתרון המתאים ביותר לבני הגיל השלישי אשר זקוקים מעת לעת לפתרונות זמניים קצרים עקב מצבים מסוימים הדורשים מציאת פתרון דיור אחר לפרק זמן מסוים, עבור מנוחה, תמיכה והחלמה, במקום שבו קיים ליווי רפואי 24 שעות ביממה.

הפתרון שמציע מלון VLIFE מתאים גם לתקופת ביניים שבה אין לאדם הסיעודי מטפל לאורך תקופה מסוימת, או שהוא נמצא בהמתנה להגעתו של עובד זר, שיסייע לו ביום יום.

ולכן עבור בני המשפחה מציאת הפתרון בדמות מלון דיור מוגן זמני לטווח קצר מרגיע, כיוון שברור להם שההורים שלהם יקבלו במקום זה טיפול נפלא הן בפאן האנושי והן בפאן המקצועי.

ללא מציאת פתרון זה, היה על הילדים לבצע תורנויות שונות ביניהם וכך לסייע להורים במצבים הקשים שלהם. הדבר היה יוצר שינוי מהותי בשגרת החיים של כל אחד מהילדים הבוגרים שלרובם יש ילדים ואף נכדים. מעבר לכך, אין להם די ידע מקצועי כדי לטפל באדם סיעודי ולכן העדיפות היא להעניק להורים טיפול סיעודי של עובדי סיעוד מיומנים ומנוסים.

תחושה נפלאה במלון 

המעטפת הטיפולית לצד היחס האישי הניתן ע”י הצוות במלון הופכים את השהייה לנעימה הרבה יותר, הלקוחות גרים במלון חמישה כוכבים בעל נראות מעוצבת ונעימה, הדבר מעניק להם תחושה נפלאה ואווירה לבבית, ביתית וחמימה. לכן הדבר משפר את מצב הרוח שלהם, השיפור המנטלי מהווה צעד חשוב ביותר בדרך שלהם להחלמה ולאופציית חזרה לדפוס ההתנהלות ולרמת העצמאות שלהם כפי שהייתה בעבר. למרות המוגבלות הזמנית שלהם, הם מרגישים שהם נמצאים בסוג של חופשה, במלון הטוב יותר שאפשר למצוא עבורם וזאת לאור הליווי הרפואי שנגיש עבורם לאורכו של כל היום וכל הלילה.

מחפשים דיור מוגן לתקופות קצרות ללא התחייבות?  שרינו לעצמכם כבר עכשיו מקום ב – מלון VLife – שילוב מושלם של אירוח בסטנדרט מלונאי עם מעטפת של צוות רפואי וכוח עזר המותאמים לצרכים האישיים שלכם.

 

 לפרטים חייגו עכשיו – 5150*

 

 

יצירת קשר

מאמרים קשורים

שיקום לאחר אשפוז 

אירועים בריאותיים מורכבים שמאלצים התערבות כירורגית עשויים להיות חוויה טראומטית עבור החולה ולא פעם, משיקולים שונים, ישוחרר החולה חזרה לביתו וזאת בטרם חזר למיטבו והסתגל

לכתבה המלאה »

למידע נוסף וסיור במלון ללא התחייבות - השאירו פרטים:

או צרו קשר עוד היום
072-3910823

מאמרים נוספים

שיקום לאחר אשפוז 

אירועים בריאותיים מורכבים שמאלצים התערבות כירורגית עשויים להיות חוויה טראומטית

.

רוצים לדעת יותר?

מלאו פרטים

וקבלו לילה מתנה*

.

* ברכישת 7 לילות

.