בית החלמה לאחר ניתוח: הדרך להחלמה מלאה מתחילה במלון ברמת חמישה כוכבים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

תוכן עניינים

אם עברתם ניתוח בעקבות פציעה או מחלה, או ניתוח מתוכנן, ברוב המקרים הרופא ימליץ לכם להמשיך להמשיך את תהליך ההחלמה במרכז שיקום שמעסיק רופאים ואנשי צוות מיומנים.

בעוד שרוב האנשים להוטים לחזור הביתה מבית החולים בתום ההליך הרפואי,נדרשת תקופת שיקום בתקופה הראשונית לאחר הניתוח ולעיתים אף התאמה של אזור המגורים לרמת הניוד של המטופל.  התקופה הראשונית לאחר הניתוח היא תקופה קריטית ברמת ההחלמה, לכן ניצול יתרונות שיקום פרטי בתוכניות המקצועיות של V-life מלון החלמה שיקומי, מוביל לשיפור תוצאות הניתוח ומניעת החמרת המצב הרפואי או צורך בניתוח חוזר.

לדברי מירון אשכנזי סמנכ”ל השיווק של רשת שר”פ+ המאגדת מרכזים רפואיים לצד מרפאות מתמחות ומלון החלמה, אנחנו רואים לנכון לספק את כלל השירותים הרפואיים ובעיקר לייצר את מענה למטופלים הנמצאים אחרי הליך רפואי. היתרון הבולט ב vlife הינו תוכניות השיקום המשלבות היבט הוליסטי של גוף ונפש , כך שתהליך ההחלמה יתבצע ביעילות בכל שלבי השיקום השונים. האורחים מקבלים טיפול מקיף של צוות אנשי מקצוע מתחום הרפואה הרב תחומית ובהיקף של 24/7 לאורך כל תקופת השהייה במלון.

צוות שיקום רב תחומי שמורכב ממיטב המומחים הרפואיים

במלון ההחלמה השיקומי של v-life תקבלו את הליווי והתמיכה של צוות רפואי רב תחומי שילווה אתכם ויתמוך בכם בתקופת שיקום פרטי לאחר ניתוח, כולל הערכת המצב הבריאותי שלכם והתקדמות תוכנית השיקום, עד להחלמה המלאה. תוכנית השיקום שלכם תותאם באופן אינדיבידואלי ובשילוב עם יעדי השיקום שלכם, ותתבצע על ידי צוות רפאי שכולל:

 • מומחה לשיקום
 • צוות אחיות
 • פיזיותרפיסט
 • מרפא בעיסוק
 • תזונאי
 • עובד סוציאלי
 • מטפלת רגשית

התקופה הראשונית לאחר ההליך הרפואי הינה קריטית וחלון הזמן להחלמה לרוב יקבע  את יכולת המוטוריקה לצד טווח התנועה של המטופל, לכן אין ספק שתזדקקו לשפע של נוחות ורגיעה לאחר הניתוח, והנחייה נכונה לגבי סוג ואופי הפעילות הגופנית לצד תמיכה נפשית שתעזור לכם לצלוח את התקופה הראשונית ולחזור לשגרת חיים מתפקדת.

בית החלמה לאחר ניתוח מציע מעטפת הוליסטית

שילוב של אירוח ברמת חמישה כוכבים עם הנוחות הביתית שתקבלו  ב vlife  מבוססים על יצירת חוויה אינדיבידואלית עבור כל מטופל, כולל ארוחות מאוזנות, טיפולים רפואיים ומעקב אחר תכנית השיקום שלו. תוכנית השיקום והאירוח של בית החלמה לאחר ניתוח מספק לכם ולבני משפחותיכם את הביטחון של ליווי וטיפול של צוות ייעודי ומומחה.

הצוות הידודית, המסור והמנוסה שלנו מקבל את פני כל מטופל עם חבילת טיפול בהתאמה אישית שכוללת ביקורי יועצים יומיים, בדיקות דם, טיפולי פיזיותרפיה והעברה אמבולטורית במידת הצורך.

מלון ההחלמה v-life מספק לכם את התמיכה הדרושה להבראה ושמירה על הבריאות לאחר ההליך שלכם. במונחים של בית החלמה לאחר ניתוח, אנחנו מגלמים את גישת הקצה לקצה המלאה בתחום הבריאות. זוהי תוכנית התאוששות משופרת אופציונלית שזמינה למטופלים הפרטיים שלנו ומכוונת להשגה מלאה של יעדי ההתאוששות שלכם.

שירותי שיקום מותאמים אישית

למלון ההחלמה השיקומי הפרטי v-life יצא מוניטין של מרכז ההבראה הטוב ביותר בארץ, ולכן כל כך הרבה אנשים מכל הארץ מגיעים לקבל אצלנו את טיפולי השיקום וההתאוששות שהם זקוקים להם.

צוות המומחים שלנו יעבוד איתכם על תוכנית שיקום מותאמת כדי לתמוך בהתאוששות שלכם מהניתוח או ממגוון מצבים נוירולוגיים. פיזיותרפיה גופנית ותעסוקתית יעילה לשיקום לאחר מגוון פציעות ומצבים נוירולוגיים כגון שבץ מוחי, טרשת נפוצה, פגיעה מוחית וגידולים, מחלות ניווניות כגון מחלת פרקינסון, נפילות ופגיעה במערכת העצבים.

תוכנית השיקום של בית החלמה לאחר ניתוח כוללת הערכה מפורטת של המטופל, ולאחריה הערכה מובנית של צרכיו הרפואיים, עד לשיבה לתפקוד הרגיל ופעילות גופנית, או שימור היכולת לבצע פעולות יומיומיות באופן עצמאי. פיזיותרפיה שיקומית מסייעת בחיזוק השרירים והמפרקים על מנת לשמר את התפקוד הקיים ולחקור אסטרטגיות חדשות לאימוץ שיטות לביצוע משימות.

כמה זמן נמשכת תקופת שיקום בבית החלמה לאחר ניתוח?

משך השהות במרכז ההחלמה תלוי בהשגת יעדי השיקום שלכם או במישורי ההתקדמות שלכם והיכולת שלכם לשוב לתפקוד עצמאי. הצוות הרב תחומי שלנו ידון איתכם לגבי בריאותכם הכללית, התקדמות השיקום שלכם והשגת היעדים, עד לתכנון השחרור, עם תמיכה וליווי בכל שלב של התוכנית.

במלון ההחלמה השיקומי vlife, השקענו במיטב הציוד הרפואי והאביזרים החדישים שמבטיחים שיקום מהיר ובטוח לאחר הניתוח, והמטרה היא ליהנות מהשילוב המושלם של חופשת הבראה בתנאים מעולים, ובניית בריאות מתמשכת.

בשורה התחתונה, אם אתם צריכים לעבור תקופת שיקום, כדאי שתבחרו במרכז פרטי ברמת חמישה כוכבים

אם הרופא קבע שעליכם לעבור שיקום מקצועי, הפתרון האידיאלי יהיה שיקום פרטי לאחר ניתוח, במקום לנסות להתמודד עם השיקום בבית, במיוחד אם אתם גרים לבד.

הצוות הרפואי המיומן של v-life זמין ללוות אתכם בתקופת השיקום, ובנוסף לביצוע קפדני של תוכנית השיקום שלכם עד להחלמה המלאה, תקבלו הזדמנות להתחזק מעט בסביבה בטוחה ותומכת עם טיפול רפואי איכותי שנמצא במרחק שיחה אחת.

אצלנו תקבלו אירוח ייחודי ומתקדם לאחר הניתוח, בחבילת שירות שמותאמת לצרכים הרפואיים שלכם ולבחירתכם. הצוות הרפואי המיומן שלנו בקיא בצרכי ההחלמה לאחר ניתוחים, ובשילוב עם סביבה בטוחה ונוחה, אנחנו מציעים שירותי בית החלמה לאחר ניתוח ברמה הגבוהה ביותר.

בית החלמה לאחר ניתוח: שאלות ותשובות

אילו שיקולים צריך לקחת בחשבון בבחירת מרכז החלמה?

השיקולים שחשוב לקחת בחשבון בבחירת מרכז החלמה כוללים:

 • האם מרכז ההחלמה מציע תוכניות פרטניות לצרכי השיקום שלכם?
 • האם מרכז ההחלמה מציע חדר שיקום יחודי ותוכניות פרטניות ?
 • האם הטיפול זמין מסביב לשעון?
 • מהי רמת ההסמכה של הצוות?
 • איך מתפתחות תוכניות שיקום פרטי לאחר ניתוח?
 • האם הליווי והתמיכה הם אישיים או קבוצתיים?
 • אילו שירותים נוספים או תמיכה מיוחדת מוצעים במהלך תקופת השיקום?

האם צוות רפואי במרכז החלמה זמין בכל עת?

חשוב מאוד שיהיה צוות רפואי מוסמך ומיומן בטיפול שיקום פרטי לאחר ניתוח, וחשוב לא פחות שהצוות יהיה זמין מסביב לשעון.

מומלץ לבחור מרכז החלמה שמעסיק רופאים במשך היום, ורופאים תורנים מסביב לשעון שיהיו בכוננות למקרי חירום, כולל רופאים מוסמכים עם הכשרה לטיפול קריטי.

כמה טיפולי פיזיותרפיה ניתן לקבל במסגרת שיקום פרטי לאחר ניתוח?

מרכז שיקום פרטי לאחר ניתוח צריך לספק טיפולי פיזיותרפיה מקצועיים בתדירות שנקבעת בתוכנית השיקום, מספר פעמים ביום, חמישה ימים בשבוע.

הטיפול צריך להיות פרוגרסיבי מכיוון שהמטופלים צוברים כוחות במהלך שהותם במרכז ההחלמה, וסוג ותדירות טיפולי הפיזיותרפיה משתנים בהתאם לצרכי השיקום.

מי מפתח את תוכנית השיקום?

תוכניות השיקום פותחו באמצעות צוות רפואי בעל התמחות בסגמנטים שונים ומטפלים מומחים, במטרה להתאים את התוכנית לצרכים האישיים של המטופלים וזאת על מנת שפרק זמן ההחלמה יהיה קצר ואפקטיבי.

מי מפתח את תוכנית השיקום?

תוכניות השיקום פותחו באמצעות צוות רפואי בעל התמחות בסגמנטים שונים ומטפלים מומחים, במטרה להתאים את התוכנית לצרכים האישיים של המטופלים וזאת על מנת שפרק זמן ההחלמה יהיה קצר ואפקטיבי.

יצירת קשר

מאמרים קשורים

שיקום לאחר אשפוז 

אירועים בריאותיים מורכבים שמאלצים התערבות כירורגית עשויים להיות חוויה טראומטית עבור החולה ולא פעם, משיקולים שונים, ישוחרר החולה חזרה לביתו וזאת בטרם חזר למיטבו והסתגל

לכתבה המלאה »

למידע נוסף וסיור במלון ללא התחייבות - השאירו פרטים:

או צרו קשר עוד היום
072-3910823

מאמרים נוספים

שיקום לאחר אשפוז 

אירועים בריאותיים מורכבים שמאלצים התערבות כירורגית עשויים להיות חוויה טראומטית

.

רוצים לדעת יותר?

מלאו פרטים

וקבלו לילה מתנה*

.

* ברכישת שבעה לילות. ללא כפל מבצעים. בכפוף לתקנון. טלח

.